Luxury Auto Classics

fuchs

Luxury-classic
nowe życie
starych samochodów

Nasza firma od ponad 9 lat zajmuje się sprowadzaniem aut luksusowych oraz zabytkowych z całej Europy oraz ze Stanów Zjednoczonych. Współpracujemy z największymi firmami ubezpieczeniowymi i leasingowymi oraz z dealerami aut zabytkowych na całym świecie. Samochody kolekcjonerskie oraz zabytkowe to nasza pasja.

Samochody klasyczne z Luxury Auto Classic – nowe życie starych aut

Firma Luxury Auto Classic od ponad 9 lat prowadzi import samochodów z USA i z całej Europy. Sprowadzamy samochody klasyczne, które są naszą pasją. Fascynuje nas technika i różne rozwiązania konstrukcyjne stosowane w rzadkich modelach aut. Uważamy, że samochody klasyczne mają swój nieodparty urok i styl niemożliwy do podrobienia. Jednak w przypadku samochodów, szczególnie starszych, sam zachwyt to za mało. Potrzebna jest rzetelna wiedza o motoryzacji, mechanice i umiejętność odnajdywania aut wartych uwagi. Nasza firma potrafi połączyć wszystkie te niezbędne elementy, by móc proponować klientom idealne, niezwykłe i starannie wyszukane samochody klasyczne, które będą dawać wiele radości.

Samochody klasyczne – znacznie więcej niż zwykłe auta!

Samochody klasyczne są na naszym rynku popularne od stosunkowo niedawna. Być może wynika to z tego, że do tej pory większe zainteresowanie budziły najnowsze modele i nowinki techniczne. Z czasem okazało się jednak, że współczesne samochody, naszpikowane elektroniką zatraciły gdzieś ducha motoryzacji i stały się bardziej komputerowymi gadżetami. Nie da się porównać dźwięku silnika V8 z klasycznego Mercedesa z żadnym obecnie produkowanym autem. Mercedesy z USA, które sprowadzamy dla naszych klientów, to prawdziwe auta „z duszą”. Duża część dzisiejszego zainteresowania samochodami klasycznymi wynika właśnie z chęci posiadania auta z charakterem, takiego, które jest rzadko spotykane i bardzo oryginalne. Pełna elegancji stylistyka karoserii i komfortowe wnętrza, niczym nieustępujące luksusem dzisiejszym modelom, a często są o wiele lepsze, bo z wieloma ręcznie wykonywanymi elementami. Auta tego typu znajdują coraz więcej zwolenników. Nie bez znaczenia jest też fakt, że samochody klasyczne coraz częściej są świetną lokatą kapitału, a ich wartość sukcesywnie rośnie.

Klasyczne mercedesy – idealne klasyki łączące luksus i elegancję

Rzadko która marka ma w swojej historii równie dużo modeli, które stały się autami ponadczasowymi, co firma ze Stuttgart. Klasyczne Mercedesy, takie jak na przykład Mercedes R107 są łakomym kąskiem dla każdego fana motoryzacji, pragnącego auta jednocześnie luksusowego i wyposażonego w jednostki silnikowe powodujące żywsze bicie serca. Można powiedzieć, że wszystkie auta z trójramienną gwiazdą mają szansę przejść do historii motoryzacji, tak jak model W123, który, choć przecież wyprodukowany w ponad 2,5 mln egzemplarzy przez wielu jest uznawany za kultowy. Tym bardziej prawdziwie klasyczne Mercedesy, takie jak W116 – pierwsza generacja klasy „S” czy C107, który miał za sobą bardzo udaną karierę w rajdach samochodowych. Firma Luxury Auto Classic może dostarczyć dowolny model klasycznego Mercedesa, o jakim Państwo marzycie.

Import samochodów z USA – bogate źródło klasyków

Nasza firma prowadzi import samochodów z USA, kraju o gigantycznym rynku samochodowym, na którym można znaleźć właściwie każdy interesujący naszych klientów model. Organizujemy transport, załatwiamy wszelkie formalności. Przy naszej pomocy import samochodów z USA jest prosty, łatwo mogą Państwo zdobyć wymarzony samochód – klasyczny lub zupełnie nowy. Na życzenie możemy sprowadzić go wprost pod Państwa drzwi.

Import samochodów z USA często wiąże się z koniecznością wprowadzenia drobnych zmian dostosowujących układ wydechowy, światła przednie czy tylne kierunkowskazy do wymogów europejskich. Możemy Państwu wskazać współpracujące z nami firmy, które dokonają wszystkich wymaganych zmian.