Auta na sprzedaż

Luxury Auto Classic – oferta aut na sprzedaż

Luxury Auto Classic sprowadza klasyczne auta wszystkich marek na zamówienie swoich klientów. Znajdujemy ciekawe modele samochodów na terenie Stanów Zjednoczonych i państw europejskich. Auta z naszej oferty to nie lada gratka dla każdego fana motoryzacji. Są niezwykle oryginalne, często z bardzo luksusowym wyposażeniem, charakteryzują się nietuzinkowym wyglądem i coraz rzadziej dziś spotykanymi rozwiązaniami technicznymi, sprawiającymi, że jazda staje się ogromną przyjemnością.

Nasza firma załatwia wszystkie niezbędne formalności związane z transportem, cłem, akcyzą  wszelkimi i opłatami. Nadzorujemy załadunek aut do kontenerów. Sprowadzamy samochody bezpośrednio do Polski bądź wybranego portu europejskiego. Na życzenie organizujemy też transport kołowy do wskazanego miejsca. Mamy duże doświadczenie i współpracujemy wyłącznie z profesjonalistami.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą pięknych aut z charakterem. Wśród sprzedawanych samochodów mamy kabriolety z dachami materiałowymi i hard topami, auta sportowe, ekskluzywne limuzyny i stylowe pick-up’y. Jeśli chcą Państwo stać się posiadaczami kultowego Chevroleta El Camino, Cadillaca Eldorado czy roadstera z trójramienną gwiazdą – nasza firma, Luxury Auto Classic, jest do Państwa dyspozycji.

Wyświetlanie 1–50 z 54 wyników