Luxury Auto Classics

Partnerzy Luxury Auto Classic

Firma Luxury Auto Classic współpracuje z wieloma firmami działającymi w branży sprzedaży i renowacji aut klasycznych, żeby zapewnić swoim klientom najwyższą jakość świadczonych usług. Nasi partnerzy to m.in.:
  • CRB Express GmbH to agent logistyczny działający w porcie Bremerhaven zajmujący się przewozami kontenerowymi, specjalizujący się także w transporcie samochodów ze Stanów Zjednoczonych do krajów Unii Europejskiej. Firma z dużym doświadczeniem, gwarantująca sprawną i rzetelną obsługę oraz wzorowe dopełnienie wszelkich formalności.
  • Beverly Hills Car Club – firma z Los Angeles specjalizująca się w wyszukiwaniu i pośrednictwie w sprzedaży klasycznych aut. Oferuje bardzo szeroki wybór samochodów dostępnych „od ręki”, na życzenie klientów może też odnaleźć i zakupić wybrany model samochodu.
  • Copart Inc. – światowy lider na rynku internetowych aukcji samochodów z siedzibą w Dallas w Teksasie. Udostępnia platformę internetową pozwalającą na zaawansowane wyszukiwanie ofert sprzedaży i kupna pojazdów na całym świecie oraz umożliwia zakupy za pośrednictwem aukcji.
  • Insurance Auto Auctions Inc. – zajmuje się pośrednictwem w sprzedaży aut uszkodzonych, dysponuje bardzo rozbudowaną siecią przedstawicielstw i współpracuje z licznymi firmami ubezpieczeniowymi, proponując najkorzystniejsze oferty dla sprzedających i kupujących. Firma IAA Inc. może się poszczycić 25-letnim doświadczeniem w branży.
  • ReinCARnation to firma specjalizująca się w renowacji aut zabytkowych, zatrudniająca fachowców z wieloletnim doświadczeniem. Restaurowane przez firmę pojazdy wielokrotnie zdobywały nagrody na licznych zlotach starych samochodów w Polsce i za granicą.
  • Auto-Radek – firma specjalizująca się w imporcie aut dostawczych produkowanych przez koncern Volkswagen i firmę Mercedes oraz samochodów osobowych VW i Audi. Oferuje także świadczenie usług transportowych, w tym przewozu aut.
  • Muzeum Aut Zabytkowych przy Hotelu Verde – prezentuje bogatą ekspozycję odrestaurowanych, rzadkich klasycznych aut. Oferuje także najwyższej jakości usługi renowacji zabytkowych samochodów, wykonywane przez profesjonalistów i zarazem pasjonatów.

H.z. Automechanika Paweł Żołynia
Szczecińska 34 w Koszalin
Telefon 604 369 809