Auta sprzedane

Auta sprzedane – importer klasyków Luxury Auto Classic

Dostarczenie auta, które wywołuje zadowolenie naszych klientów to dla naszej firmy wspaniała chwila. Do tej pory pomogliśmy już pokaźnej grupie klientów w znalezieniu odpowiedniego auta, załatwieniu formalności związanych z transportem ze Stanów Zjednoczonych czy krajów europejskich, przewiezieniu kontenera z autem drogą morską lub lądową oraz wniesieniu opłat celnych i akcyzowych.

Dostarczenie wymarzonego samochodu to wspaniała chwila nie tylko dla szczęśliwego nabywcy, ale także dla nas. Mamy na swoim koncie wiele sukcesów – np. znalezienie klasycznego Porsche 911S z roku 1969 których wyprodukowano 2106 sztuk bądź Porsche 911 Turbo z roku 1991 w bardzo dobrym stanie technicznym czy rzadkiego dwumiejscowego roadstera Austina Heaely-Jensen z silnikiem Lotusa, Wśród sprzedanych przez nas aut jest też wiele Jaguarów i Mercedesów – zarówno limuzyn, jak i sportowych kabrioletów. Naszym klientom dostarczyliśmy także takie perełki jak: Mercedesy 190SL W121, Mercedesy 280SL Pagoda W113, czy Mercedesy W186 Typ 300 zwanego Adenauer, na cześć kanclerza Niemiec, który używał pojazdu tego typu.

Mamy nadzieję, że Państwo także dołączą do szerokiego grona naszych zadowolonych klientów i skorzystają z naszych usług. Serdecznie zapraszamy.

Wyświetlanie wszystkich 43 wyników