Luxury Auto Classics

Samochody z USA i Europy dzięki Luxury Auto Classic

Nasza firma od ponad 9 lat sprowadza luksusowe i zabytkowe samochody z USA oraz z krajów europejskich. Współpracujemy z największymi firmami ubezpieczeniowymi i leasingowymi oraz z dealerami aut zabytkowych na całym świecie. Samochody kolekcjonerskie oraz zabytkowe to nasza pasja.

Mercedesy z USA – dostępne od ręki i na specjalne zamówienie

W ciągłej sprzedaży na naszym placu w Koszalinie mamy kilkadziesiąt klasyków, w tym Mercedesy z USA – luksusowe modele w idealnym stanie, a wśród nich także np. Mercedes w124 cabrio, auto, które do dziś kusi atrakcyjnym wyglądem i znakomitą jakością wykonania. Wszystkie nasze pojazdy na placu są opłacone, pozostaje tylko koszt rejestracji. Na każdy pojazdy wystawiamy fakturę. Realizujemy zamówienia indywidualne, na konkretne modele poszukiwanie przez naszych klientów. Specjalnością naszej firmy są samochody z USA, które sprowadzamy dzięki naszym współpracownikom, poszukującym dla nas atrakcyjnych aut na miejscu. Wyszukujemy atrakcyjne auta w okolicach Los Angeles, Las Vegas i Chicago. Zapewniamy możliwość zakupu kontrolowanego.

Pomagamy w załatwieniu wszystkich spraw związanych ze sprowadzeniem samochodu z USA i Europy. Ułatwiamy też rejestrację pojazdu, zarówno na białe, jak i żółte tablice. Dzięki naszemu doświadczeniu możemy weryfikować samochody i ich sprzedawców przed zakupem oraz dopilnować bezpiecznego załadunku do kontenera. Auta na każdym etapie są fotografowane, a zdjęcia wędrują bezpośrednio do klienta.

Zapraszamy do naszego biura, gdzie nasi konsultanci odpowiedzą na każde nurtujące Państwa pytanie. Zachęcamy też do zapoznania się z naszą ofertą: mamy Mercedesy z USA, wiele różnych modeli dostępnych od ręki.

Naszym klientom oferujemy:

  • pomoc w sprowadzeniu pojazdu odpowiadającego Państwa wymaganiom,
  • załatwienie transportu, zarówno morskiego, jak i lądowego w najniższych możliwych cenach,
  • załatwienie wszystkich formalności związanych z transportem pojazdu,
  • załatwienie wszystkich formalności związanych z odprawą celną oraz akcyzową,
  • możliwość sprowadzenia pojazdu pod dom klienta,
  • pomoc w wyborze zakładu zajmującego się profesjonalnym odnawianiem starych samochodów, w zależności od marki.