O NAS

Nasza firma od ponad 9 lat zajmuje się sprowadzaniem aut luksusowych oraz zabytkowych z całej Europy oraz ze Stanów Zjednoczonych. Współpracujemy z największymi firmami ubezpieczeniowymi i leasingowymi oraz z dealerami aut zabytkowych na całym świecie. Samochody kolekcjonerskie oraz zabytkowe to nasza pasja.

W ciągłej sprzedaży na naszym placu w Koszalinie mamy kilkadziesiąt klasyków. Wszystkie nasze pojazdy na placu są opłacone, pozostaje tylko koszt rejestracji. Na każdy pojazdy wystawiamy fakturę. Specjalizujemy się w realizacji zamówień indywidualnych, większą część naszych samochodów sprowadzamy z USA. Posiadamy współpracowników wyposażonych w potrzebną wiedzę oraz mierniki grubości lakieru, którzy mogą podjechać i obejrzeć pojazdy w rejonach Los Angeles, Las Vegas i Chicago. Zapewniamy możliwość zakupu kontrolowanego.

Pomagamy w załatwieniu wszystkich spraw związanych ze sprowadzeniem pojazdu jak i rejestracją na białe bądź też żółte tablice. Dzięki naszemu doświadczeniu możemy weryfikować samochody jak i sprzedawców przed zakupem oraz dopilnować bezpiecznego załadunku do kontenera, na każdym etapie samochody są fotografowane a zdjęcia wędrują bezpośrednio do klienta.

Zapraszamy do naszego biura gdzie nasi konsultanci odpowiedzą na każde nurtujące Państwa pytanie.


Nasze usługi:

  • pomoc w sprowadzeniu pojazdu odpowiadającemu państwa wymaganiom
  • załatwienie transportu zarówno morskiego jak i lądowego w najniższych dostępnych cenach
  • załatwienie wszystkich formalności związanych z transportem pojazdu
  • załatwienie wszystkich formalności związanych z odprawą celną oraz akcyzową
  • możliwość sprowadzenia pojazdu pod dom klienta
  • pomoc w wyborze zakładu zajmującego się profesjonalnym odnawianiem starych samochodów w zależności od marki.